Aktualności

Gwardia Opole VS. KS AZS AWF Biała Podlaska!

Spotkanie w Białej Podlaskiej będzie bardzo trudne dla naszej drużyny. Chcąc walczyć baraże muszą wygrać z niewygodnym rywalem z Białej Podlaskiej. AZS walczy przed spotkaniem dlatego każda minuta wywalczona na boisku z gwardią będzie dla nich sukcesem. Gwardia po słabej grze dwa tygodnie temu remisie na swoim boisku słabszym CWKS -em  chce zmazać plamę po tym meczu i wygrać. Gwardia wciąż nie będzie w pełnym składzie, ponieważ Michał Piech nie wyleczył jeszcze kontuzji. Myślę, że będzie to spotkanie walki, ale drużyna Gwardii powinna wyjść obronną ręką  i wywalczyć 2 cenne ptk. z gorącego terenu. Początek spotkania zaplanowano na wtorek 14.04.09r. o godz. 18:00.

Sząszi

Gwardia Opole zagra z ChKS Łódź!

Cenne dwa punkty!

Gwardia Opole pokonała Wisłę Sandomierz 24-21. Drużyna Gwardii wygrała ważny mecz. W pierwszej połowie nie bylo zbyt wesoło, ponieważ po 21 min. nasi szczypiorniści przegrywali 9-6, ale siedem min. później już przegrywaliśmy tylko jedną bramką 9-8. Takie wyniki powstały przez kontuzje Michała Piecha (podejrzewane skręcenie nogi w kolanie). Gra się załamała. Na boisko wszedł Przemysław Misiewicz, ale nie wywiązał sie z zadania, dlatego wszedł Krzysztof Bujak, który na początku był trochę zestresowany, ale po paru min. rozkręcił się. Do przerwy wynik był niekorzystny dla Gwardii, ponieważ przegrywała 11-10. W drógiej połowie zagrała o "niebo" lepiej.

Sząszi

W sobotę 28.03.09r. w Opolu w hali przy ul. Kowalskiej 2 opolska Gwardia zagra o kolejne ważne punkty w I lidze. rywalem naszych szczypiornistów będzie zespół z Łodzi. Rywale walczą o utrzymanie sie w naszej lidze, dlatego każda bramka będzie dla nich cenna. Przypomnijmy, że w tamtej rundzie Gwardia przegrała ze sobotnim rywalem w Łodzi. Drużyna Gwardii zagra bez kontzjowanego Michała Piecha, który leczy kontuzje kolana. Jeżeli Gwardia chce liczyć na exstraklasę w barażach, to musi wygrać wszystkie mecze do końca sezonu i liczyć na podknięcia rywali z Piekar Śl. i Zawadzkiego. Myślę, że opolanie zagrają lepiej niz w meczu z Radomiem i zatrzymaja dwa cenne punkty w Opolu.